Kanceláře

Brno / Křenovice u Slavkova

Telefon

+420 775 128 527

Email

ak@advokat-rihova.com

Napište nám

Objednávka

Objednávka smlouvy a jiné dokumenty online

Nabízíme Vám vypracování smluv, návrhů a jiných požadovaných dokumentů či podání online – bez nutnosti navštívit naší advokátní kancelář! Ať již se jedná o smlouvu darovací, kupní, o převodu členských práv a povinností, smlouvu o dílo nebo žalobu o zaplacení peněžité částky nebo žalobu na vyklizení nemovitostí, jsme Vám k dispozici!

Tím ušetříte mnoho času a také samozřejmě prostředků.
Stačí Vám pouze vyplnit níže zobrazený formulář kam zadáte všechny potřebné údaje a informace. Po obdržení těchto informací Vám zašleme případné doplňující otázky, kalkulaci a fakturu. Po uhrazení Vám požadovaný dokument vytvoříme a následně  zašleme elektronickou cestou nebo v tištěné formě v potřebném počtu vyhotovení – samozřejmě s podrobným návodem jak postupovat dál!

Vše je rychlé, spolehlivé a mnohem levnější než při běžné návštěvě advokátní kanceláře.
Cena za tyto služby se odvíjí podle náročnosti úkonu a typu požadovaného dokumentu. Orientačně se ceny pohybují za online vytvoření smluv a dokumentů  od 2.000 do 5.000,-Kč. Cenu Vám vždy zašleme dopředu a Vy nám jí odsouhlasíte, teprve po jejím odsouhlasení Vám dokumenty vypracujeme. Touto formou jsme schopni zpracovat i smlouvy rozvodové – v případě, že půjde o smluvní – nesporný rozvod. V takovém případě vypracujeme návrhy tak, aby řízení mohlo proběhnout hladce a bez přítomnosti účastníků u soudu.
Respektujeme přání klienta a pokud chcete z jakýchkoliv důvodů zůstat v anonymitě, zašleme Vám koncept smlouvy bez údajů o účastnících. V takovém případě ovšem nesete sám odpovědnost za správnost a úplnost údajů, které si do dokumentů doplníte.


Vyplňte prosím údaje

Vyplňte prosím údaje

Vyplňte prosím údaje

Vyplňte prosím údaje

Špatná E-mailová adresa

Vyplňte prosím údaje


Neplatný vstup

Neplatný vstup

Captcha
Obnovit Neplatný vstup

Je nutné nejprve souhlasit s podmínkami GDPR


Zapsaná v seznamu advokátů České advokátní komory pod ev.č. 13677
IČ: 73628565

Please publish modules in offcanvas position.